• O nás
  • Náš tím
  • Kontaktujte nás

o nás

Naša spoločnosť pôsobí v oblasti obchodu už od roku 1998. Spoločnosť začala svoju podnikateľskú činnosť poskytovaním dodávateľských a inžinierskych služieb v oblasti priemyslu a priemyselnej automatizácie. Dlhoročná úspešná činnosť na tomto poli podnietila activity aj v iných podnikateľských oblastiach.

Rozhodnutie rozšírenia oblasti podnikania prišlo so vstupom novej posily tímu, ktorá priniesla do spoločnosti 15-ročné skúsenosti z oblasti obchodu s potravinárskymi výrobkami.

Od roku 2009 je hlavnou aktivitou podnikanie v potravinárskom priemysle, kde máme dlhoročné skúsenosti, a to nákup, predaj a sprostredkovanie obchodu s potravinárskymi výrobkami, najmä s komoditami ako sú ryby a hydina.

Obchodná činnosť v potravinárstve

Cielene uzatvárame kontrakty s priamymi spracovateľmi rýb a výlovnými a chovnými spoločnosťami v súlade s plánovanými potrebami našich obchodných partnerov. Dlhoročné partnerské vzťahy nám umožňujú dovoz zo všetkých kontinentov. Obchodným partnerom poskytujeme poradenstvo v oblasti plánovania, rozvoja obchodnej stratégie a vývoja vo výrobe v súlade s požiadavkami trhu a novými trendami.

Za náš úspech hovoria najmä naši spokojní obchodní partneri. Pracujeme formou tradingu alebo ako broker. Ponúkame dve formy spolupráce. Pre našich partnerov pracujeme ako dovozca alebo ako sprostredkovateľ nákupu. Pripravíme cenové ponuky aj návrhy zmluvy. Zabezpečíme uzavretie zmluvy, objednanie tovaru, dopravu, preclenie, uskladnenie, dodávku tovaru. Pracujeme rýchlo, kvalitne a spoľahlivo.

náš tím

Robert Juhoš

Projektový inžinier

Petronela Juhošová

Obchodný manažér

Melánia Řeháková

Obchodný asistent

kontaktujte nás

Poloha

Adresa:

Majoránová 98, 821 07 Bratislava

Email :

petronela@relians.sk

Mobil:

+421 905 148 142